The Slimeking’s Tower (No ads) v1.3.1 APK

The Slimeking's Tower (No ads) v1.3.1 APK

The Slimeking’s Tower (No ads) com.revampedpro.theslimekingtowerpremium
Tek bir hedefle büyük bir zindan grubunu keşfetmenize olanak tanıyan, şaşırtıcı, aksiyon dolu bir oyun olan Slimeking’s Tower’a hoş geldiniz; yolunuza çıkan tüm sümüklerden kurtulmak.Slimeking’s Tower, sümüğü ortadan kaldırırken öğeler edinmenizi sağlar ve bunlar yeteneklerinizi daha da artırmak için kullanılabilir.

Oyunda birçok patron savaşı var ve bu büyük canavarları yenmek için emrinde olan tüm becerileri, yetenekleri ve öğeleri kullanmanız gerekiyor. Zindan derinliklerini keşfetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı ve heyecanla doluydu!

Kulenin her oynadığında değiştiğinden bahsettin mi? Şey, hepsi bu, öğeler, düşmanlar, patronlar ve odalar bir dahaki sefere değişebilir!

Slimeking Tower’da, sıralama yetenekleri, kamera görüntüsünü değiştirme yeteneği ve diğer birçok harika özellik de bulabilirsiniz.

Çöpleri yok edin, seviyenin her bir bölümüne göz atın ve Slimeking’i ortadan kaldırın ve bir sürü oyun fırsatından yararlanın. Slimeking’s Tower ile düzinelerce saatlik, aksiyon dolu eğlence bulabilirsiniz, bu nedenle tereddüt etmeyin ve Kurulum düğmesine basın, ardından sümüksü kralını öldürmeye çalışırken daha önce hiç görülmemiş bir maceranın keyfini çıkarın!

Bu sürümde neler var: (Güncelleme: 7 Kasım 2016)
– Evcil hayvanların seviyelerini sıfırlayan bir hata düzeltildi.
– Sabit çeviri yazım hataları.
– Çeşitli hatalar düzeltildi.
Gerekli Android O / S: 3.0 ve üstü

Ekran görüntüleri:

Screenshots :Download : 40M APK

About Author

admin

Leave a Reply