Space Marshals 2 v1.1.8 APK MOD

Space Marshals 2 v1.1.8 APK MOD
Space Marshals 2 com.pixelbite.sm2
Uzaydaki bilim-kurgu vahşi batı macerası Uzay Marshalları 2 ile devam ediyor. Bu taktiksel üstten atıcı, sizi galaksinin criminal unsurlarına karşı mücadelesinde uzman Burton’un ayakkabılarına yerleştiriyor.

Bu sıradan bir çift atış tetikçiniz değil. Vurgu sadece mermileri püskürtmekten çok taktik savaş ve gizlilik üzerine ve bir hikaye var!

TAKTİK COMBAT
Avantajınız için ortamı kullanın. Kapak alarak saldırıları önleyin. Ekstra verimlilik için düşmanları uçurun, ancak kendinize iyi geçin! Bir uç kazanmak için ticaret araçlarını kullanın – el bombaları, flaş patronları, silahlı silahlar, silah kuleleri, yakınlık madenleri ve daha pek çok şey …

Çılgınlık
Yaklaşımınızı dikkatli seçin. Bazıları kavganın içine girdiğini söylüyorlar, yanan silahlar her zaman cevap değil. Rakipleri tek tek çıkarmak için dikkat dağıtıcı kullanın. Düşmanın sayılarını gizlice azaltmak için gizli indirgemeleri ve susturulmuş silahları kullanın. Ustalarını çalıştırmak için silah taretlerini kes. Farklı düşman hiziplerini bir araya getirin ve birbirlerine karşı savaşın.

YÜKLEME VE DİŞLİ
Yükünüzü seçmek, taktiklerinizin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Vücut zırhı ve el bombalarına ek olarak iki elli ve tek elli bir silah taşıyabilirsiniz – ve herkes için bir şey var. Silah, tabanca, saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfekleri, çapraz yaylar, enerji silahları, atma eksenleri ve daha fazlası.
Taktik top-down shooter Muhteşem. Stilistik HD grafikleri Performansa dayalı ödülleri olan 20 misyon. TAMI seni izliyor! Geniş silah ve dişli seçimi. 70’den fazla farklı silah. Birbirine karşı savaşmak veya birbirine eğmek için birden fazla gruplar Farklı seçenekler dizisi ile çift çubuk kontrolleri Kumanda cihazı denetleyicisi Google Play başarılarını destekliyor Bu sürümde ne var: (Güncelleme: 18 Kasım 2016)
* Bluetooth denetleyicisi düzeltme.
* Küçük hata düzeltmeleri.

Required Android O/S : 4.3 and up
Screenshots :Download : 380M APK+OBB

İndir

About Author

admin

Leave a Reply