Gangstar Vegas v2.8.1b APK MOD

Gangstar Vegas v2.8.1b APK MOD
Gangstar Vegas play.google.com.GloftGGHM
Eğlenmeye, sürükleyici ve vahşi silah savaşlarına hazır olun!
Sinan Kenti’nden tehlikeli yeni bir geziye çıkın, alkışlanan açık alandaki aksiyon oyununun son bölümünde!ÇIKIŞLI LAS VEGAS’A HOŞ GELDİNİZ:
Bir BLOCKBUSTER HİKAYESİ MODUNDA karışık dövüş sanatları (MMA) savaşçısı olarak oyna 80 Aksiyon dolu hareketli MİSYONLAR Vegas’tan devralmak ve mafya savaşları kazanmak için bir gangster kadrosu kurun ENDLESS SANDBOX EĞLENCE:
Önceki Gangstar oyununun 9 katı büyüklüğünde BÜYÜK bir ŞEHİR’i keşfedin HAVOK FİZİĞİ’ni kullanan ragdoll efektleri ile inanılmaz stuntlar gerçekleştirin Hava, su ve sokak yarışı, MMA mücadelesi ve daha fazlasını içeren zorlu zorluklarla liderleri tırmanın! Carnage & Heist modlarında Vegas’ın en iyi oyuncusuna dönüştürün Bağımlılık yaparak bankayı dağıtın KAZAN OYUNLARI YARIM YANINDA BİR RIDE:
Molotof kokteylleri, alev alıcıları ve elektrikli gitar gibi INSANE SİLAHLARA ULAŞIN! Canavar kamyonları, kas otomobilleri ve savaş uçakları dahil CRAZY ARAÇLARININ KULLANILMASI BECERİ VE DİŞLİĞİNİZİ YÜKSELTME ve görünümlerini özelleştirin Skrillex, Kavinsky, Chromatics ve daha fazlasının bulunduğu inanılmaz bir soundtrackin tadını çıkarın Oyun hikayesi:
Bu üçüncü şahıs atıcı aksiyon oyununda yükselen bir MMA şampiyonu olacaksınız. Mafyalar tarafından hazırlanan bu maçın yılın dövüş olayına atılması gerekiyordu. Ancak rakibiniz size yumruk atıp ilk önce iner, ünlü suç lideri Frank Veliano’nun mükemmel planı da azalır. Şehrin en çok istediği adam oldunuz. Suç her yerde olduğu bir yerde silahını sıkıca tutmak ve en vahşi mafya savaşlarına katılmak zorundasın!

Şansın yapıldığı ve hayatların zar atışlarıyla kaybolduğu Las Vegas’a hoş geldiniz!
Nihai atış oyununu arıyorsanız, Gangstar Vegas sizin için. Aksiyon, Silah Yarışı, Yarış Oyunları, Mafya Oyunları, Gangster Oyunları, Atış Oyunları, FPS Oyunları, Üçüncü Kişi Atış Oyunları (TPS), Dövüş, Aksiyon Oyunları, Suç Oyunları, Yarış Pisti, MMA dövüşü, gangster filmleri, Skrillex vs.

Bu sürümdeki yenilikler: (Güncellendi: 28 Ekim 2016)
Güncelleme 18, küresel bir Gangstar etkinliğine parlıyor! Vegas’ı buharlaştırmak için uzaylılar inerken kimse güvende değil. Kaderinin elinde!
ALIEN INVASION: Şehrin ölümleri yukarıdan yüzüyor! Bu küçük puşlara, savaşın 5 dalgasında bir Dünya vuruşunun nasıl hissettiğini gösterin! Ardından, savaş bozanlarını gerçek bir avuç içi vitese harcayın.
FLUTAT BİR KELEBEK GİBİ: Ve Cyber Stinger jetpack ile kötü bir çiş gibi sokuyor!
SOĞUTMIZI SAKLAYIN: Monte edilmiş silahlar şimdi aşırı ısınabilir, bu nedenle onlara ne kadar ateş ettiğiniz konusunda dikkatli olun. İsteğe bağlı Android O / S: 2.3+

Screenshots :

 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot

Download : 19M APK

Download OBB via Google play

İndir

About Author

admin

Leave a Reply